Spoločnosť HELLA Sonnen und Wetterschutztechnik GmbH

Jeden z najväčších svetových výrobcov tieniacej techniky s viac ako 60 ročnou tradíciou na trhu.

Spoločnosť HELLA Sonnen und Wetterschutztechnik GmbH patrí k vedúcim európskym výrobcom ochrany proti slnku a poveternostným vplyvom. Ako poskytovateľa s kompletnou ponukou ich predovšetkým charakterizuje zameranie na vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Žalúzie

Raffstory a žalúzie HELLA len nezatieňujú – vedú a dávkujú denné svetlo podľa potrieb používateľa. V obytnom priestore sa starajú o pohodlie a v pracovnom prostredí vytvárajú ideálne rámcové podmienky pre produktivitu. Okrem vedenia svetla majú vplyv aj na klímu v miestnosti, pretože odrážajú slnečné teplo a týmto spôsobom tak výrazne prispievajú k ochrane pred teplom počas leta.

Rolety

Rolety HELLA, vizuálne príťažlivé, energeticky úsporné a dokonale integrované zo stavebno-technického hľadiska, sa stanú flexibilným dizajnovým prvkom pre stavebníkov a architektov. Päť možných spôsobov montáže, rôzne profily lamiel, dokonale prispôsobiteľné vodiace lišty, špeciálne riešenia a široká paleta farieb dávajú dohromady kreatívny a funkčný systém.

Markízy

Markízy HELLA sú kvalitne spracované až do posledného detailu a vytvárajú voľný priestor pre uvoľnený Outdoor Living. Všetky markízy sa vyrábajú individuálne na mieru a tým ponúkajú architektom a stavebníkom nekonečný priestor pre kreativitu: Stredomorská ľahkosť, alpská spoľahlivosť, mestská elegancia, prepracované alebo lineárne – markíza sa stáva výrazovým prostriedkom, ktorý podčiarkuje architektúru a funkčne a esteticky rozširuje obytný priestor.

Pergoly

Pergoly spoločnosti HELLA rozširujú obytný priestor na terase a v záhrade. Sú elegantné, nadčasové a vytvárajú chránený priestor v exteriéri. Stelesňujú mimoriadny stredomorský pocit a okrem toho predstavujú praktickú ochranu pred dažďom, silným slnečným žiarením a vetrom.

Image

V ponuke dizajnová a bioklimatická pergola, každá s možnosťou prídavného tieniaceho zariadenia; tieniaca technika pre zimné záhrady a množstvo ďalších špecifikácií, či rozšírení.V ponuke 7 druhov roliet s niekoľkými možnosťami vyhotovenia boxu alebo montážou pod fasádu, s viac ako 3 možnosťami vedenia a množstvom ďalších špecifikácií, či rozšírení.V ponuke raffstorov a žalúzií nájdete 9 variant lamiel,s niekoľkými možnosťami vyhotovenia boxu alebo montážou pod fasádu, s viac ako 3 možnosťami vedenia a množstvom ďalších špecifikácií, či rozšírení.V ponuke otvorené, polootvorené a kazetové markízy s viac ako 200 variantami farieb tkaniny a množstvom ďalších špecifikácií, či rozšírení.Vo svojich výrobkoch vedia skombinovať kvalitu s atmosférou, inováciou s eleganciou a rozmanitosť produktov s náladou. Dokázali vyvinúť a prehĺbiť správnu rovnováhu medzi svetlom a tieňom – jasnou a tmavou pre Váš dobrý pocit za viac ako pol storočia histórie spoločnosti.

V našej ponuke nájdete celý sortiment výrobkov pre Váš dom alebo byt. To zahŕňa mnohé riešenia od tienenia cez ochranu pred poveternostnými vplyvmi vo vnútri aj vonku až po prepojenie so systémami inteligentných domov pre pokrokové obytné budovy a komerčné objekty.

S technológiami od spoločnosti HELLA zmeníte Váš obytný priestor na bývanie snov, a je jedno, či to bude pred domom, na terase, v dome alebo byte. Ochrana proti slnku a poveternostným vplyvom je vždy tým správnym riešením.

Pre aktuálnu ponuku pozrite náš online katalóg.